Związek Dziennikarzy Polskich w Niemczech e.V. 1997

Strona główna » Partnerzy » Radio Ewmar

Radio Ewmar

Reklamy

Witamy serdecznie wszystkich słuchaczo-czytalników na stronie internetowej poświęconej internetowej rozgłośni radiowej.

Chcialibyśmy  Wam w krótkim opisie przybliżyć cel powstania radia, a także jak doszło do powstania Ewmar`u. Zaczniemy od tego, że wbrew pozorom ekipa radia to ludzie współpracujący ze sobą już od pięciu lat. Razem wspieramy różne projekty mające na celu promocję muzyki, kapel, dyskotek oraz miejsc mało znanych a naprawdę wartych waszej uwagi.

Wspólnie pracowaliśmy przy tworzeniu portali internetowych. Jednym z naszych działań jest owoc zwany Forum o radiach internetowych (www.bezlimit.pl). Ja jako dziennikarz udzielam się w kilku miejscach np w telewizji polonijnej z Essen (Pepe Tv), portal piszący o kulturze,sztuce, filmach, muzyce, kapelach a także wywiady z gwiazdami (osobiście zajmuje się wywiadami).Pracuje także w gazecie Polonia Berlin.

Dlaczego o tym wszystkim napisałem a to dlatego że moja praca mająca globalny zasięg zarówno w Polsce jak i na terenie Niemiec ma na celu promocję korzeni, tradycji i wszelkiej sztuki związanej z polskimi muzykami. Dlatego też radio Ewmar również ma globalny zasięg i trafia do słuchaczy w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Słuchają Nas ludzie zamieszkujący Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Irlandię, Łotwę, Litwę, Estonię i wszędzie tam gdzie mieszka Polonia.

Naszym głównym zadaniem jest właśnie trafianie do jak największej ilości odbiorców i przekazania jak największej dawki wiadomości o tym co dzieje się na polskim rynku muzycznym. Współpracujemy z takimi zespołami jak Red Lips, Uliasha, Toony, Momo, Razem Możemy Więcej, Fluent, Keys, Nas Troje a także V-Unit i czekamy na odpowiedz od kilku jeszcze zespołów w sprawie współpracy i wspólnego wspierania muzykowania.

Na antenie naszego radia będziecie mogli posłuchać utworów zarówno w języku polskim,niemieckim,rosyjskim wszystko zależy od tego w jakim języku nagrywają utwory zespoły, które nam jako prezenterom wpadają w ucho i z którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić.

Pozdrawiamy serdecznie

Ekipa Radia Ewmar

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: